Pohádky o sedmi barevných čakrách (nejen)pro děti

Přiblížil se večer a po koupelovém rituálu přichází nejlepší čas zachumlat se pod deku a vydat se na dobrodružnou cestu do říše fantazie.

Pohádky v sobě nesou krásná poselství – skrze ně se odmalička učíme, že ne vždy je slabý opravdu slabým, že i „hloupý“ Honza dojde ke štěstí a princeznu ne vždy vysvobodí rytíř, který má tu nejblýskavější zbroj a nejsilnějšího koně.

Co se na první pohled zdá, jako špatné v sobě může ve skutečnosti ukrývat ten největší poklad.

✨Rádi byste si užili váš společný večerní rituál, aby se mysl vašeho dítka zklidnila po celodenním shonu a v noci mohla poklidně odpočívat?

Při poslechu mp3 nahrávek, které jsem pro vás já osobně namluvila se můžete společně stulit pod deku, zavřít oči a nechat můj hlas, aby vás provedl kouzelnou zahradou plnou pohádkových bytostí.

“Syn chce pohádky pouštět každý večer a za pár minut usne, takže pecka!👌🤩 Jsem za ně velmi vděčná.” – Jana

Každá pohádka svou energií odpovídá jedné z čaker.

✨Čakry jsou základními energetickými centry našeho těla, a pokud fungují, jak mají, jsme plní elánu, odpočatí, věříme sami sobě a své intuici.

✨Pro nás dospělé je spousta technik, se kterými můžeme pracovat a své tělo přivést do rovnováhy, ale děti, které chodí do školy a plní požadavky učitelů, rodičů, kamarádů, jsou třeba ještě příliš malé nebo nemají trpělivost na to, aby meditovaly nebo prováděly různá cvičení.

Jak si s tím mají poradit děti v přetechnizovaném světě? 😧

✨Čakrové pohádky jsou hravou formou meditace, která účinně a snadno zklidní a současně povzbudí dětskou mysl plnou každodenních myšlenek.

✨Během poslechu jednotlivých příběhů se podvědomě aktivují jednotlivá energetická centra a díky tomu dítě ví, že je v pořádku přesně takové, jaké je. Že všechny jeho silné stránky i slabiny (někomu jde holt líp matika, někomu čeština a někdo ve škole celý den protrpí, ale doma dokáže rozložit, opravit a sestavit třeba magneťák 😊)jsou právě tím, co společně tvoří jedinečného človíčka, který přišel na tento svět, aby žil svůj život v radosti a hravosti.

“Maruško, pohádky mají úspěch! Máme vždy problém s usínáním a špatný návyk usínat u TV a včera? Pustila jsem jednu pohádku a syn do 5ti minut spal! Já si ji poslechla celou a nádhera❤️ Moc se Ti to povedlo a těším se na další!” – Michaela

Jaký je přínos pro děti?

Proč by pohádky neměly chybět ani dospělým?

“Během tří minut spala dcera i kočka 😁 Pohádky jsou úžasné a moc nás všechny baví Tvůj andělský hlas i zvukové efekty, které dávají pohádkám další rozměr! Jako bychom tam v tu chvíli byli taky.” – Lenka

Příběhy jsou obohacující pro děti stejně tak jako pro rodiče, protože i my dospělí potřebujeme chvíle, kdy můžeme vypnout a svou mysl naplnit místo každodenních starostí vědomím, že každý příběh dopadne dobře. A pokud dobře nedopadl, tak ještě není u konce🤍

DiS. Marie Neumannová © 2022. Všechna práva vyhrazena.

Už ani jeden večer bez klidného spánku😇