Transformací k novému JÁ za 28 dnů

Během dospívání jsme se naučili odkládat pozornost sobě na druhou kolej. Rozdáváme se pro druhé a na sebe zapomínáme. Ale my také potřebujeme obejmout, slyšet „Mám tě rád/a“.

💫Sebeláska je v životě každého člověka naprosto klíčová. Zdravá a silná sebeláska podporuje zdraví psychické a fyzické a je základem opravdové lásky ve všech vztazích.

Sebeláska není sobectví. Sebeláska je životně důležitý zdroj energie, kterou nám nikdo nedá a jinde jej nenajdeme, jen v sobě.

💫Na co myslíme, to do života přitahujeme. Proto je důležité, naučit se pracovat se svými myšlenkami a osvojit si způsoby a metody, jak si uvědomit, že jsme přeskočili v myšlení do negace, deprese a jak se rychle vrátit do pozitivního rozpoložení, tedy do své síly.

Způsoby jak toho docílit načerpáte v tomto kurzu a jsou to dovednosti, které nepřinesou jen dočasnou úlevu, ale stanou se trvalou součástí Vašeho života.

Kurz jsem pro vás připravila, abychom se společně naučili opět věřit, snít a objevovat sebe ve své síle.

Díky tomu Vám mohu říct, že můžete z tohoto:

☝️Nejsem dost dobrá.

☝️Nejsem dost hezká.

☝️Nejsem dost… 

A také z tohoto:

🪞Jsem tlustá.

🪞Jsem neschopná.

🪞Mám pořád smůlu a nedaří se mi.

🪞Jsem vyčerpaná a nevím, jak z toho ven…

 

Udělat toto:

✨Věřím si a nepochybuji o sobě ani tehdy, má-li okolí jiný názor.

✨Znám své hranice a vím, kdy mohu podat pomocnou ruku a kdy je naopak čas říct NE.

✨Žiji život v lehkosti, protože ihned poznám, co je pro mě tím pravým.

✨Mám ráda své tělo a vážím si ho.

✨S radostí dopřávám péči a radost sama sobě, nejen své rodině.

✨Naslouchám své duši a vím, kam mě vede.

✨Mé tělo je zdravé, plné síly a energie.

✨Věř, sni a objevuj svou skutečnou sílu, která nemá hranic. Probuď ji, osvoboď se od strachu a najdi klid a bezpečí.✨

28 denní společná transformační cesta Vás krok za krokem v hravosti a s lehkostí přírodních bytostí k Vašemu novému JÁ.

Pomocí živlů a bytostí Matky Země:

✨ najdeme klid uvnitř nás, který je tolik důležitý pro pocit bezpečí, díky kterému  můžeme probudit sílu ohnivého Draka.

✨naučíme se naslouchat svému tělu, aby nám již nemuselo svá sdělení předávat skrze bolest a objevíme energii vodních víl.

✨naučíme se ve snech objevovat skrytá poselství, inspiraci naší duše a pozveme do života lehkost větru a svobodu Jednorožce.

✨sladíme prostor našeho domova, kanceláře a zahrady v energii první čakry, posílíme naše kořeny a otevřeme dveře novým příležitostem a cestám v hojnosti zemských Dryád.

Jak bude kurz probíhat?

Každý týden prožijeme v energii jednoho z živlů za pomoci přírodních bytostí a andělů s ním spojených. Každý den Vám přijde na email návod, rada, postup, jak energie kolem nás aktivně využívat v každodenním životě.

Díky každodennímu čtení transformačního textu a shlédnutí videí začne Vaše podvědomí trvale měnit dosavadní nastavení z “nemůžu” a “musím” na “můžu cokoliv si budu přát a kdykoliv si budu přát”. 

Po celou dobu trvání kurzu bude aktivní také uzavřená facebooková skupina, ve které budu oporou, poradcem a budu zde sdílet ještě další tipy navíc.

Úkoly nebudou náročné na provedení, proto je lze v pohodě zvládnout i při práci a s dětmi😊

„Díky kurzům od Marušky jsem se rozvinula tak nějak celá. Chápu mnohem více věcí, už i mou zkoušku trpělivosti a stále víc a víc vidím, že to, co dělám neovlivňuje nejen mě ale i celou mojí rodinu a jsem za to ráda . Jsem šťastná, že se mohu těchto onlinů účastnit, protože každý z nich mě posune o velký kus cesty vpřed.“ Pavla 

Kurz má dvě varianty, ze kterých si můžete vybrat:

„Maruška předává s čistým srdcem to, co se během svého života naučila a ještě každému vše na míru, přesně jako když maluje andílky na míru. Není to žádná esoterika, která by člověka odváděla od reálného žití. Naopak jsem tady našla mnou dlouho hledané propojení jemno-hmotného světa s tím hrubo-hmotným. Vše je doporučené, žádný nátlak. Mohli jsme se na cokoli zeptat, s čímkoli se svěřit, měli jsme oporu v plnění úkolů… Těžko dát vše do slov..Vše, co nám Maruška doporučovala, funguje a přináší ovoce.” Katka

✨Těším se na Vás již 4.6.2022✨

maya@careofangel.cz                                                                                                         www.careofangel.cz