Pár slov

O mně aneb jak se objevila Maya N

Pár slov o mně

Krásný den vám všem, kteří čtete tyto řádky, ve kterých se pokusím krátce sepsat něco o tom, co mě přivedlo na tuto cestu❤️

Od chvíle, kdy jsem přišla na svět nebyla má cesta úplně snadná. Vyrůstala jsem v blízkosti člověka, který mi měl dát domov a bezpečí, ale místo toho mě každý den utvrzoval v tom, že byla chyba přivést mě na svět, že bych tu vůbec neměla být a že jsem ošklivá, tlustá… Kvůli stěhování jsem vystřídala několik škol. Pokaždé jsem začínala s nadějí, že tentokrát to bude lepší, přesto jsem pokaždé skončila jako šikanovaný třídní vyvrhel. To už ve mě klíčil strach z lidí tak velký, že jsem se sama bála jít i nakupit.

Zároveň jsem si ale tolik přála, aby mě měl někdo rád. Snažila jsem se pomáhat, být za každou cenu “ta hodná” a čím větší tato snaha byla, tím to bylo horší. Nenáviděla jsem svoje tělo, proklínala jsem každý den, kdy musím vstát a jít mezi lidi. Došlo to tak daleko, že jsem přestala vidět smysl toho, proč vůbec žít. V té době jsem již žila s prarodiči a tetou, kteří mi dali domov a bezpečí. Přesto jsem se svými strachy zůstávala sama a před maturitou, když babička umírala na rakovinu a šikana ve škole narůstala, jsem skončila na antidepresivech. Nemohla jsem jíst a ni pít, bylo mi zle, přesto jsem odmaturovala jako nejlepší.

Nevěřila jsem, že bych vůbec mohla najít na světě své místo, kde bych se cítila dobře, a kde by mě  i ostatní brali jako sobě rovnou. To vše až do chvíle, než jsem poznala svého muže. Přesto však pokračovala šikana tentokrát v práci, v lékárně a začaly se nabalovat velké zdravotní problémy. 

Kolečko lékařů bez výsledku a několik let bolestí téměř 24h denně mi opět bralo chuť žít. 

Věděla jsem, že potřebuji něco změnit a věděla jsem i co – odpustit mámě, mít se ráda…ale jak to udělat? Stovky knih a přesto žádná konkrétní rada, jak ven z tohoto zavřeného kruhu.

Pak mi do života vstoupila jedna osudová „náhoda“, díky které jsem poznala svou první učitelku, šamanku z Mongolska a pod jejím vedením jsem na sobě začala velmi intenzivně pracovat.

Nejprve jsem dávala několik let dohromady sama sebe, vztah ke svému tělu, svému okolí a začala jsem místo nenávisti a lítosti cítit obrovskou vděčnost za všechny zkoušky, které mě potkaly. Protože nebýt jich a všeho, co jsem prožila, veškerého trápení, týrání, slz, neuměla bych se vcítit do situace těch, kteří ke mě najednou začali chodit pro rady.

Přesto jsem si dlouho nevěřila, brala jsem to jen jako sdílení své vlastní zkušenosti. 

Poté, co jsem začala pod vedením mé učitelky studovat techniky, jak uzdravit tělo i duši, vedla jsem kurzy a meditace, otevřelo se mi velmi silné  napojení na anděly skrze malování a to byl začátek mé nové cesty, která mě přivedla až sem k vám 🙂

DĚKUJI za všechny situace, které jsem často s velmi těžkým srdcem  ustála a které mi daly dar empatie, tolerance, víry a důvěry, i za lidi, kteří mi přes bolest darovali tolik znalostí.

Dnes jsem více jak 10 let malířkou, terapeutkou a průvodkyní každému, kdo potřebuje pomocnou ruku na své cestě k lepšímu životu, zdravému tělu a šťastné duši. 

Dlouholetá intenzivní práce se strážnými anděly a světelnými bytostmi mě přivedla k dalším technikám, které dnes užívám jako podporu pro své klienty v náročných životních situacích, zdravotních problémech, prostě kdykoliv potřebují udělat ZMĚNU a nebýt na to sami❤️

Velkým pomocníkem pro naši cestu životem jsou naši strážní andělé, které na obrazech přivádím k vám, aby vám mohli být ještě blíž a podat svou pomocnou ruku.

Můžeme se též setkat na živém kurzu (termíny na dotaz přes email), v online kurzech (viz Andělské kurzy) nebo osobně v mém domácím prostředí na terapeutické masáži, Bowenově terapii nebo Acces Bars 🙂