Energetické obrazy

Jak vzniká osobní obraz na míru?

Obraz, který je jedinečný. Neopakovatelný. Živý. Jako Vy.

Skrze napojení na Vašeho strážného anděla a Vaší duši, se stávám prostředníkem, který drží štětec a s úžasem sleduje, jak se rodí nová bytost.

Tuto jemnou energii vám přináším v osobních obrazech, které v sobě vždy nesou poselství a uzdravující energii přesně takovou, jakou potřebujete.

Ať už jde o pomoc v oblasti zdraví, rodinného zázemí, vztahů, práce, či nalezení životní cesty, obraz je vaším průvodcem, přítelem, ochráncem a léčitelem.

Váš strážný anděl si k sobě na obraz také vždy sám vybírá drahé kameny podle toho, jak potřebujete posílit energii, pročistit energetická těla či ochránit.

Každý obraz je od prvních tahů štětcem do poslední chvíle překvapením i zázrakem. Nevkládám žádné své představy, plně se nechávám vést bytostmi samotnými, aby si pro sebe zvolily podobu, jakou si pro Vás přejí mít.

Strážní andělé, kteří jsou součástí vaší duše a jsou stále připraveni podat nám svou pomocnou ruku…

Skrze své zpodobnění na obraze vám ukazují, jak krásní jste. Možná se tak nevidíte vždy, možná se takto uvidíte úplně poprvé a máte potíž přijmout tak jemnou energii. Věřte mi, že pokud dáte vašemu ochránci čas a volnost jeho vedení, ukáže vám, kolik nádherných věcí na vás čeká.

Strážných andělů, kteří nám pomáhají a které mohu přivést na plátno, je mnoho – jsou to naši osobní andělé, ochránci rodin, partnerských vztahů, pracovišť a dalších oblastí našeho života. Vždy záleží na vašem přání a na přání vašich ochránců.

Mezi tvorbou osobních obrazů na míru si mou pozornost volají i archandělé, bohyně a další světelné bytosti.

Z těchto obrazů poté vznikají ručně zdobené reprodukce na plátně, které je možné zakoupit v mém e-shopu: https://eshop.careofangel.cz/

Je mi nesmírnou ctí, že mohu i díky vám přivádět tyto silné a čisté energie mezi nás.

Pokud byste si přáli svůj vlastní obraz vytvořený na míru přímo vám, s možností osobního vzkazu od vašeho ochránce nebo vás zajímá cokoliv dalšího o mé tvorbě, neváhejte mě kontaktovat skrze kontaktní formulář nebo přímo na email maya@careofangel.cz

Ceník pro tvorbu obrazů na míru

- je též možné za 300 Kč přiobjednat osobní poselství od strážného anděla (sdělení ohledně vaší životní cesty, rada, povzbuzení, atd.)