Energetické obrazy

Jak vzniká osobní obraz na míru?

Obraz, který je jedinečný. Neopakovatelný. Živý. Jako Vy.

Skrze napojení na Vašeho strážného anděla a Vaší duši coby prostředník, který drží štětec a s úžasem sleduje, jak se rodí nová bytost, Vám tuto jemnou energii přináším v osobních obrazech.

Tyto v sobě vždy nesou poselství a uzdravující energii přesně takovou, jakou jeho majitel nejvíc potřebuje, ať je to pomoc v oblasti zdraví, rodinného zázemí, vztahů, práce, nalezení životní cesty…

Obraz je Vaším průvodcem, přítelem, ochráncem a léčitelem.

Váš strážný anděl si k sobě na obraz také vždy sám vybírá minerály, podle toho, jak potřebujete posílit energii, pročistit energetická těla, ochránit atd.

Každý obraz je od prvních tahů štětcem do poslední chvíle překvapením i zázrakem, protože do něj nevkládám žádné své představy a nechávám plně na bytostech samotných, aby si pro sebe zvolily podobu, jakou si pro vás přejí mít.

Vaši strážní andělé jsou součástí vaší duše, jsou našimi průvodci, přáteli, ochránci a skrze své zpodobnění na obraze vám ukazují, jak krásní jste. Možná se tak nevidíte vždy, možná se takto uvidíte úplně poprvé a máte potíž přijmout tak jemnou energii. Věřte mi, že pokud dáte Vašemu ochránci čas a volnost jeho vedení, ukáže vám, kolik nádherných věcí na vás čeká.

Strážných andělů, kteří nám pomáhají a které mohu přivést na plátno je mnoho – jsou naši osobní, ochránci rodin, partnerských vztahů, pracovišť… Vždy záleží na Vašem přání a na přání Vašich ochránců.

Mezi tvorbou osobních obrazů na míru si mou pozornost volají i archandělé, bohyně a další světelné bytosti – z těchto obrazů poté vznikají ručně zdobené reprodukce na plátně, které je možné zakoupit na eshopu:

https://eshop.careofangel.cz/

Je mi nesmírnou ctí, že mohu i díky vám přivádět tyto silné a čisté energie mezi nás.

Pokud byste si přáli svůj vlastní obraz vytvořený na míru přímo Vám, s možností osobního vzkazu od Vašeho ochránce nebo Vás zajímá cokoliv dalšího o mé tvorbě, neváhejte mě kontaktovat skrze kontaktní formulář nebo přímo na email maya@careofangel.cz

 

Ceník pro tvorbu obrazů na míru

- je též možné za 300 Kč přiobjednat osobní poselství od strážného anděla (sdělení ohledně vaší životní cesty, rada, povzbuzení, atd.)