VYSTUP Z KRUHU ke svému pravému JÁ

  • Žiji své sny a plním si svá přání.
  • Vím, co je skutečně TO MOJE a že všechno ostatní jsou jen vrstvy, které se navršily během života na základě životní potřeby většiny lidí – aby mě měl někdo rád.
  • Nepotřebuji před nikým obhajovat, proč jsem udělala zrovna tohle a proč dnes ta teplá večeře prostě nebude.
  • Věřím své intuici a dokážu jí naslouchat.
  • Když mé tělo onemocní, umím přijít na to, proč se to stalo, co mi tím chce říct a jak se opět co nejrychleji a nejsnáze vrátit do stavu ZDRAVÍ.

Jak se cítíte po přečtení těchto řádků?

Umíte si to představit a chtěli byste to tak i skutečně ŽÍT?

Nebo je ta představa NEMOŽNÁ?

Chci si užívat ŽIVOT?

Nebo raději zůstanu v tom, co teď mám? 

Přijdou vám právě teď místo toho bližší věty typu:

…..

A tak bychom mohli pokračovat dál a dál.🙈

Pak přijde chvíle, kdy si řeknete „a teď udělám jednou radost sama sobě“ a konečně se odhodláte koupit si tu dlouhou růžovou sukni, ve chvíli, kdy ji na sebe v kabince oblečete.

Podíváte se do zrcadla, vyskočí vám v hlavě bubák s tím známým „na to jsi už moc stará“ nebo „prosímtě, kam bys to tak chtěla nosit?“😒

A tak tu sukni opět svléknete, vrátíte do regálu a obléknete si zpět černé kalhoty, protože to je známá jistota. Tak si vás nikdo nevšimne a budete mít klid.

„Onliny s Maruškou bych moc ráda doporučila všem! Umí krásně vést a vysvětlit vše, co ve svém životě zrovna hledáte. Poznala jsem ji přes její kouzelné obrázky, které vás prostě přivolají! Setkání se svým strážným andělem byl pro mě skoro šok. Nastaví vám zrcadlo, které je prostě čarovné a tak moc pravdivé. A její výklad karet? Děkuji za něj! Nelituji ani jedné minutky s ní, ani jednoho onlinu a ani jedné zprávy, ve které jsem ji poprosila o radu. Pomohla mi vydat se cestami, nad kterými jsem váhala a nevěřila si. Maruška vám pomůže objevit svět andělů, kteří jen čekají na to až je oslovíme. A když to opravdu uděláme? To se panečku začnou dít věci... Najednou máte vždy kde zaparkovat, bolest odezní, v noci přijde pěkný sen, ve vlasech objevíte peříčko... Svět víl, andělů, draků, skřítků a jiných krásných bytosti je nádherné místo, do kterého stačí jen vstoupit. Že se vám změní život tak, jak to jen sami dovolíte není ani trochu nadsázka. A Maruška je ten nejlepší průvodce, která vás nikdy v ničem nenechá. Láska v srdci, krásná skupinka na onlinech, díky které nebudete nikdy na nic sami... Dejte svému životu směr, po jakém toužíte 😍.“
Libuška

Staňte se tvůrci svého života

Velmi dlouho jsem i já sama hledala cestu k přijetí sama sebe. Nevěděla jsem, jak změnit to, že se cítím cize ve vlastním těle a ve svém životě.

Během let jsem díky různým technikám, práce se světlenými bytostmi začala měnit náhled na sebe i na svět kolem. Ruku v ruce s tím se začali měnit i lidé kolem mě a já přišla nejen na to, že to, jak se chováte sami k sobě, co skutečně cítíte hluboko uvnitř, způsobuje to, jak k vám vaše okolí přistupuje, ale také na to, jak postoj sám k sobě skutečně změnit.

„ Milá Maruško. Chtěla jsem ti napsat, že něco tak fantastický uceleného, i s příklady že života, jsem dlouho nikde neviděla. Je úžasné, jak to máš koncepčně pojaté, informace dávají smysl a já tomu krásně rozumím. Vysvětluješ to opravdu krásně… Děkuji, že jsi mě přitáhla svou energií.”
Jana

✨Cestu ke ZMĚNĚ, té skutečné, hluboké a trvalé neujdete za jeden den.✨

Představte si cibuli. Kolik vrstev musíte oloupat, než se dostanete až jádru? A kolik slziček ukápne během snahy odkrýt jádro neporušené…

 

Společně projdeme celým procese, od prvních krůčků po kroky, abyste na konci cesty mohli roztáhnout křídla a beze strachu vzlétnout.

Moc se mi líbí, že ve svých videích uvádíš i příklady pro lepší pochopení některých věcí a situací. A v sobotu přišlo další úžasné překvapení s 1 čakrou- přehledně seřazená a rozdělená videa ve kterých nám předáváš svoje znalosti i zkušenosti, doplněné ještě o aromaterapii a kameny. Je prostě na TOBĚ vidět, že tím žiješ, děláš to s láskou a rozdáváš kolem sebe krásnou andělskou energii 😇 Souhlasím s tím, že je to Tvůj veliký vymazlený projekt – no zkrátka bomba💣božííí💗”
Dája

Chcete svůj život nejen žít, ale naplno prožívat?

✨Co se v kurzu naučíte?✨

✨S kterými technikami budeme v kurzu pracovat?✨

„Maruška předává s čistým srdcem to, co se během svého života naučila a ještě každému vše na míru, přesně jako když maluje andílky na míru. Není to žádná esoterika, která by člověka odváděla od reálného žití. Naopak jsem tady našla mnou dlouho hledané propojení jemno-hmotného světa s tím hrubo-hmotným. Vše bylo doporučené, žádný nátlak. Mohli jsme se na cokoli zeptat, s čímkoli se svěřit, měli jsme oporu v plnění úkolů…Ve skupince se sešla úžasná parta lidiček, společně jsme se smáli, podporovali se a možná i slzička občas dojetím ukápla. Těžko dát vše do slov.. Vše, co nám Maruška doporučovala, funguje a přináší ovoce. A proto jedu dál.“
Kateřina G.
Milá Maruško. Tvoje onliny mi dali velké pochopení, různých souvislosti, co se týká našeho těla, mysli, tak i prostoru ve kterém žijeme a který nás obklopuje. Tvůj první online čakrový, byl naprosto úžasný každou informaci jsem doslova hltala a plnění drobných úkolů mě ještě o to víc v táhlo do tématu. Druhý online i třetí online byl hodně o sebe poznání a to velmi do hloubky. Jsem ti za to opravdu moc a moc vděčná. Díky tvému osobnímu přístupu, upřímnosti a sdílení tvých vlastních příběhů. Se nyní umím lépe postavit sama za sebe, už vím i kde jsou mé osobní hranice a jak se mé tělo projeví, když je překročím. Díky Ti moc za to. Díky Tobě cítím víc svou vlastní hodnotu a nenechám druhé se sebou tzv. zametat. Moc a moc děkuji
Martina J.B.

Po celou dobu trvání kurzu jsem vám k dispozici jako podpora na vaší cestě pro všechny vaše dotazy.

✨Staňte se TVŮRCI svého vlastního ŽIVOTA a vykročte bez obav z bludného kruhu.✨